Gocat e famshme kanë hequr dorë nga takat për këto 5 modele këpucësh të sheshta

Gocat e famshme kanë hequr dorë nga takat për këto 5 modele këpucësh të sheshta

13:16, 24/04/2024
A+ Aa A-

Vështirë të mohohet që 2024-a do të jetë viti i këpucëve të sheshta. Disa nga vajzat e njohura kanë treguar preferencat e tyre të vitit, duke zgjedhur prakticitetin, por edhe elegancën dhe klasin.

Duke nisur që nga këpucët e sheshta me print leopardi të Alexa Chung apo versioni rrjetë i Zendaya-s, ja pesë modelet IN që duhet t’i keni në gardërobë.

#1 Laura Harrier dhe këpucët e sheshta

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco