Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Dhunë barbare ndaj avokatit Sokol Mëngjesi

Gjyshe Leta feston ditëlindjen/ Ja urimi i veçantë i Kiara Titos

Gjyshe Leta feston ditëlindjen/ Ja urimi i veçantë i Kiara Titos

12:59, 24/04/2024
A+ Aa A-

Nëna Leta, një figurë jo e panjohur për publikun, ditën e sotme feston ditëlindjen. Kliko këtu

Një urim i veçantë nuk kishte se si të mungonte dhe prej mbesës së saj, moderatores Kiara Tito.

 

Nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it të Kiarës, moderatorja ka shkruajtur dy rreshta zemre për gjyshen e saj.

“Edhe 100 nëna më e mirë në botë! Leta [❤️] ”-shkruan Kiara përbri fotografisë së saj me nëna Letën.

Image

Sakaq një urim nga dhëndri i saj i preferuar, Luiz Ejlli, nuk ka ardhur ende…

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco