Zoti më tha që mami ka një vëlla tek barku”, këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë

Zoti më tha që mami ka një vëlla tek barku”, këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë

10:43, 21/04/2024
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur Olta Boka është bërë nënë për herë të dytë.

Këtë lajm surprizë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Teksa ka ndarë momentet më të veçanta nga spitali së bashku me bashkëshortin dhe vajzën e saj, Olta ka shprehur të gjitha emocionet e saj.

“Ishte nate vere, kur nga qielli ra nje yll dhe motra jote bertiti me te madhe- “Zoti me tha qe mami ka nje vella te barku” dhe sot familjes tone te vogel ju shtua nje bekim qe na i jep kuptime te tjera dimensioneve!

Faleminderit qe zgjodhe te jem mami yt o shpirt i shpirtit tim. Zemra ime sot rreh dyfish”, shkruan këngëtarja Olta Boka.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco