Juli zgjedh! Dërgon në televotim kokë më kokë… veten dhe Eglën

Juli zgjedh! Dërgon në televotim kokë më kokë… veten dhe Eglën

10:26, 21/04/2024
A+ Aa A-

Juli ka zgjedhur dy banorë për t’i dërguar në nominim, me të drejtë për të përfshirë dhe veten.

Këtë herë publiku do të pyetet cilin prej të dyve preferon.

Rezultatin për këtë televotim do ta dijë vetëm Juli, një avantazh që i jepet atij si lider.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco