Reagimi i parë i Jetmirit pas daljes: Kam pasur presion të jashtëzakonshëm

Reagimi i parë i Jetmirit pas daljes: Kam pasur presion të jashtëzakonshëm

09:38, 21/04/2024
A+ Aa A-

Jetmir Salaj është larguar me vullnet të plotë mbrëmjen e sotme nga shtëpia e ‘BBV3’. (Kliko këtu)

Teksa doli i revoltuar ng shtëpia, ish-banori pati një përplasje dhe me opinionistët në studio së bashku me moderatorin Ledion Liço, ku ky i fundit e ftoi Jetmirin të largohej prej studios.

 

Pas largimit nga studio, Jetmiri zhvilloi një video live në llogarinë e tij personale të Instagram-it, teksa paralajmëroi se shumë shpejt do të tregoj të gjitha të vërtetat dhe padrejtësitë që i janë bërë gjatë qëndrimit të tij brenda shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri, ‘BBV3’.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco