A u përpoq Joe Alwyn ta mbante të fshehtë romancën me Taylor Swift gjatë lidhjes së tyre 6-vjeçare?

A u përpoq Joe Alwyn ta mbante të fshehtë romancën me Taylor Swift gjatë lidhjes së tyre 6-vjeçare?

09:08, 21/04/2024
A+ Aa A-

Marrëdhënia e Joe Alwyn dhe Taylor Swift ka qenë një objekt magjepsjeje të jashtëzakonshme për fansat dhe mediat. Tani, një vit pas ndarjes së tyre, njohuri të reja zbulojnë sesi aktori britanik u përpoq ta mbante romancën e tyre gjashtëvjeçare sa më private.

Pavarësisht se ishin në sy të publikut, Alwyn, 33 vjeç dhe Swift, 34, arritën të mbanin të fshehta shumë aspekte të marrëdhënies së tyre. Sipas një burimi të afërt me Alwyn, aktori gjithmonë synonte ta mbante lidhjen e tij me superyllin e popit "jashtë syrit të publikut". Qasja e tij ishte ta bënte romancën "historinë e tij personale", të ndarë nga furia mediatike që shpesh rrethon marrëdhëniet me të famshëm.

Marrëdhënia e dyshes ishte me të vërtetë një surprizë për shumë njerëz, me burimin që tha, "[lidhja] befasoi shumë njerëz" dhe theksoi se Alwyn "nuk po shfaqej në një farë mënyre". Kjo reflekton një zgjedhje të qëllimshme për të mbajtur një profil të ulët, pavarësisht nivelit të lartë të interesit publik.

Albumi i fundit i Swift, "The Tortured Poets Department", duket se ofron një dritare në peizazhin emocional të marrëdhënies së tyre. Tekstet nga këngët si "So Long, London" dhe "Fresh Out the Slammer" lë të kuptohet për betejat personale dhe ndjenjat e izolimit, duke sugjeruar se marrëdhënia kishte sfidat e saj.
A u përpoq Joe Alwyn ta mbante të fshehtë romancën me Taylor

Gjatë gjithë kohës së tyre së bashku, Alwyn dhe Swift shpesh shmangnin thashethemet e fejesës dhe pyetjet rreth jetës së tyre personale. Në një intervistë të vitit 2022 me WSJ. Revista, Alwyn bëri shaka për thashethemet e vazhdueshme të fejesës, duke treguar një preferencë për të mos konfirmuar apo mohuar plotësisht spekulime të tilla.

Image

Çifti bëri paraqitje të herëpashershme publike në ngjarje të mëdha, të tilla si premiera e filmit të Alwyn "The Favourite" në Festivalin e Filmit në Nju Jork në 2018, BAFTA 2019 dhe Golden Globes 2020. Këto ishin pamje të rralla në jetën e tyre private.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco