Do festonin 23-vjetorin! Vanessa Bryant ndan një foto të rrallë me Koben, zbulon dhuratën e tij

Do festonin 23-vjetorin! Vanessa Bryant ndan një foto të rrallë me Koben, zbulon dhuratën e tij

09:05, 21/04/2024
A+ Aa A-

Kobe Bryant mund të ketë ndërruar jetë, por legjenda e NBA dhe Los Angeles Lakers vazhdon të jetë gjithmonë e pranishme në mendimet e shumë njerëzve.

Image

Dhe veçanërisht në mendimet e Vanessa Bryant. Të enjten, të dy do të kishin festuar 23-vjetorin e tyre si çift. Në përvjetorin e katërt që Vanessa-s i është dashur të kalojë e vetme, ajo ka ndarë fotot e tyre të ngrohta së bashku në të kaluarën.

Image

Në një nga fotot, Kobe po i dhuron Vanesës një pako me trëndafila. Në foto, Kobe ka veshur një nga këpucët e tij të para me firmën e Adidas.

Pra, mund të themi se fotografia është ndoshta nga fillimi i viteve 2000. Kjo tregon një pjesë të dashurisë që Kobe kishte për Vanessa-n dhe jep një pjesë të jetës së tij private që shumë prej nesh nuk mund ta shihnin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco