Modelet e thonjve të këtij viti frymëzohen nga sirenat

Modelet e thonjve të këtij viti frymëzohen nga sirenat

09:34, 18/04/2024
A+ Aa A-

Nga gocat dhe rrjetet sociale që na frymëzojnë dhe shtyjnë të ndjekim trendet vjen një tjetër detaj cool dhe frymëzues për thonjtë. Shkëlqimi i sirenave dhe perlave, pritet të jetë shumë i përdorur në muajt e ardhshëm.

Thonjtë me motive guackash deti janë provuar nga Kylie Jenner, Megan Fox dhe Saweetie, ndër të tjerë emra, por edhe profesionistet e thonjve i aprovojnë.

Foto Galeri: 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco