Bianca Censori futet në Disneyland pa këpucë, vërshojnë reagimet në rrjet

Bianca Censori futet në Disneyland pa këpucë, vërshojnë reagimet në rrjet

09:32, 18/04/2024
A+ Aa A-

Ndoshta këtë herë Bianca Censori nuk u shfaq me një veshje provokuese apo shumë të zhveshur në Disneyland, siç e ka bërë shumë herë në të kaluarën, por zgjedhjet e saj stilistike shkaktuan sërish reagime, siç raportojnë mediat.

Këtë herë gruaja e Kanye West u diskutua për zgjedhjen e saj për të mos veshur…këpucë duke i zëvendësuar me fasha!

Ajo që mërziti shumicën e komentuesve ishte fakti që ajo u lejua në Disneyland, ndërsa rregullat e hyrjes në park tematik kërkojnë këpucë të përshtatshme.

“Gjithmonë zgjidhni veshje të përshtatshme, duke përfshirë këpucët”, thuhet në rregullat e funksionimit të Disneyland. Disneyland rezervon të drejtën të refuzojë hyrjen ose të heqë dikë për shkak të veshjes së tyre.

“Pse nuk iu ndalua hyrja? Kjo nuk është veshja e duhur për një ambient familjar”, ​​ka komentuar dikush. “Më përzunë nga Disneyland sepse ecja zbathur që sandalet të mos më prisheshin nga shiu”, shkruan një tjetër komentues, sipas Daily Mail.

“Pse e lanë të hynte pa këpucë? Le të provojmë të ecim zbathur dhe të shohim se sa do të dëbohen”, pyeti një komentues tjetër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco