Egla-Liamit: O ndyrësirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

Egla-Liamit: O ndyrësirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

14:53, 17/04/2024
A+ Aa A-

Egla dhe Liam, teksa qëndronin në oborr, kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin ditën e sotme.

Në fakt dyshja ka nisur përplasjet dhe ironitë që në mëngjesin e sotëm, teksa Egla u shpreh se do të jetë ajo që do të mësojë Liamin të sillet si burrë. (Kliko këtu)

 

Dyshja ka shpërthyer ndaj njëri-tjetrit me ofendime, tone të lartë të zërit, teksa Egla i shprehet Liamit se nuk është askush që ti tregojë një femre se çfarë duhet të bëjë.

“Një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë siç bën ti. Ndyrësirë! O mashkull i ndyrë! Mashkull maniak! Mua mos mu afro, plehrë!”- shprehet Egla teksa është larguar prej oborrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco