'Nga brezi e lartë do jesh burrë'/ Egla dhe Liami nisin ditën me ironi

'Nga brezi e lartë do jesh burrë'/ Egla dhe Liami nisin ditën me ironi

13:43, 17/04/2024
A+ Aa A-

Teksa banorët janë zgjuar dhe kanë nisur një tjetër ditë brenda shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri, disa prej tyre kanë dalë në obore teksa shikojnë kohën me shi.

Erjola duke u larë në pishinë, dy çunat e nominimit (Lidi dhe Liam) duke kërcyer dhe padiskutim Egla me ironitë e saj.

 

‘Me ty do merrem unë, do të mësoj të jesh burrë. Nga brezi e lartë do jesh burrë!’- i është drejtuar Egla-Liamit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco