Opinioniste në 'Big Brother VIP Kosova 3' krah Luiz Ejllit? Ja çfarë thotë Juliana Nura

Opinioniste në 'Big Brother VIP Kosova 3' krah Luiz Ejllit? Ja çfarë thotë Juliana Nura

10:52, 15/04/2024
A+ Aa A-

Në media prej kohësh aludohet se Juliana Nura dhe Luiz Ejlli do jenë opinionistë në "Big Brother VIP Kosova 3". 

E pyetur mbi këtë në një interviste të fundit në “Shok Podcast” Juliana ka lënë të kuptohet se ajo do të marrë pjesë në edicionin e ri të reality-showt.

Edhe pse Juliana zgjodhi të mos konfirmonte asnjë detaj, tha se prania e saj dhe e Luizit si opinionistë do e digjnin spektaklin.

“Nëse Luizi dhe unë do të ishim opinionistë, atëherë mund të them që do ta ‘digjnim flakë’ spektaklin”, tha ajo duke buzëqeshur.

Kujtojmë se Juliana ka qenë pjesë e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, ku arriti deri në finale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco