Liami dhe loja e tij, si e shohin banorët?

Liami dhe loja e tij, si e shohin banorët?

09:45, 15/04/2024
A+ Aa A-

Liami i cili u bë pjesë e shtëpisë për herë të dytë, së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ndodhive dhe diskutimeve të shumta të krijuara në shtëpi.

E teksa orët e para të mëngjesit disa prej banorëve kanë qëndruar në oborr, kanë biseduar paksa lidhur me lojën e konkurrentit.

‘Grupi’ i Julit shprehet se Liami ka paraqitur dy anë të personalitetit të tij dhe se e shohin Liamin si një person provokues.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco