‘Lëmsh’ në shtëpi/ Erjola përmbys krevatët e banorëve

‘Lëmsh’ në shtëpi/ Erjola përmbys krevatët e banorëve

09:00, 15/04/2024
A+ Aa A-

Romeo dhe Lidi thurën një plan me njëri-tjetrin për të lëvizur dyshekun e krevatit të Erjolës.

Pasi shkuan në dhomën e gjumit, banorët e hoqën dyshekun prej krevatit dhe u larguan menjëherë pa rënë në sy.

Pasi e vuri re, Erjola filloi të kishte dyshime dhe ajo mendoi se ky gjest u bë prej Liamit, Jetmirit dhe Lidit dhe për këtë arsye shkoi lëvizi dyshekët e tre banorëve në fjalë.

“Tani kto nuk do të tallen me krevatin tim. Çfarë është ky muhabet, në mënyrë të tilla do më provokojnë?”- shprehet Erjola, e ndërsa Juli i kthehet:’ Po çfarë provokimi, ti s’duhet ta hash provokimin!’

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco