Pas fitores, Meghan i dhuron Harry-t trofeun shoqëruar me puthje pasionante

Pas fitores, Meghan i dhuron Harry-t trofeun shoqëruar me puthje pasionante

11:44, 13/04/2024
A+ Aa A-

Meghan Markle dhe Princi Harry shijuan një puthje festive shumë romantike në një ndeshje të bukur në Miami të premten, pasi Princ Harry arriti të fitonte në turne. 

Dukesha, 42 vjeçe, u pa duke i dhuruar burrit të saj një trofe në fund të ndeshjes, përpara se dyshja të afrohej për një puthje përpara fotografëve të cilët ishin duke qëndruar në pritje.

 

Çifti u pa i kapur dorë për dore teksa dukeshin shumë të lezetshëm dhe të lumtur me njëri-tjetrin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco