Dy shenja të horoskopit që nuk duhet të tërhiqen emocionalisht sot

Dy shenja të horoskopit që nuk duhet të tërhiqen emocionalisht sot

11:37, 13/04/2024
A+ Aa A-

Dy shenjat që duhet të jenë më të kujdesshme, qoftë me financat, qoftë me romancën,sepse do të rrezikojnë sot janë Demi dhe Akrepi, pasi katrori Hënë-Neptun krijon përshtypje të rreme dhe situata planare, duke prekur 2- shin e tetë dhe shtëpitë e 8-të , përkatësisht.

Përveç kësaj, do të ishte mirë që ata të kontrollojnë emocionet e tyre dhe të mos merren me to, sepse nuk do të kenë gjykimin e duhur dhe nuk do të bëjnë zgjedhje të gabuara, si dhe të mos besojnë në fjalë dhe urdhra, pasi ato nuk do të realizohen dhe ata do të mbeten të zhgënjyer.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco