Ndahen nga jeta binjakët e bashkuar më të vjetër në botë

Ndahen nga jeta binjakët e bashkuar më të vjetër në botë

10:39, 13/04/2024
A+ Aa A-

Lori dhe binjaku i saj transgjinor George vdiqën të dielën në një spital në Pensilvani  për shkaqe të pazbuluara. Vëllai dhe motra, të cilët kishin kafka të bashkuara pjesërisht dhe ndanin 30 për qind të trurit të tyre, sfiduan mjekët që thanë se nuk do të jetonin më shumë se 30 vjeç.

Ata jetonin të pavarur teksa praktiktonin hobet e njëri-tjetrit.

Dyshja u pa në shfaqje të shumta duke përfshirë Jerry Springer, The Maury Povich Show dhe The Howard Stern Radio Show. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco