Lajmi i fundit

LIVE/ Kuvendi në seancë plenare, diskutohet rezoluta anti-korrupsion

Dijonisi për debatin me Baby G: S’durova dot!

Dijonisi për debatin me Baby G: S’durova dot!

18:02, 12/04/2024
A+ Aa A-

Një debat i fortë ka ndodhur mes fermerëve në “Ferma Vip” pak ditë më parë, ku Dijonis Biba degradoi në fjalor banal ndaj fermeres Baby G. (Kliko këtu)

Lidhur me këtë debat, Dijonisi ka ‘dhënë’ një shpjegim ditën e sotme teksa ka qenë duke biseduar me fermerët në oborr.

 

Ai është shprehur se në përditshmeri përdor të tilla fjalësh dhe nuk prish gojë por atë natë nuk ka duruar dot.

Ka qenë dhe Albano i cili i ka dalë ‘në mbrojtje’ Dijonisit teksa shprehet se për aq kohë sa e ka ndjekur Dijonisin në video live, ky i fundit nuk ka përdorur asnjëherë fyerje aq të rënda.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco