Lajmi i fundit

LIVE/ Kuvendi në seancë plenare, diskutohet rezoluta anti-korrupsion

Arbenita Ismajli shkëlqen në një fustan të kuq, në fotografitë në Instagram

Arbenita Ismajli shkëlqen në një fustan të kuq, në fotografitë në Instagram

17:21, 12/04/2024
A+ Aa A-

Modelja e njohur dhe e dashur nga publiku, Arbenita Ismajli, nuk ndalet së befasuari adhuruesit e saj me paraqitje fantastike.

Këtë herë, ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve me disa fotografi të reja të shpërndara në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet në një fustan të kuq, plot elegancë dhe stil.

E njohur për bukurinë natyrale, Arbenita shkëlqen po aq shumë edhe në ditët kur zgjedh të mbajë një pamje me pak grim.

Image

Mirëpo, për këtë rast, ajo ka vendosur të aplikojë një grim të plotë që i shtoi edhe më shumë shkëlqim prezencës së saj.

Me sy të theksuar nga një grim vezullues dhe buzët e ndezura nga një buzëkuq tërheqës, Arbenita kompletoi këtë dukje mahnitëse.

Këto fotografi të fundit janë një dëshmi e qartë se Arbenita vazhdon të jetë një prej ikonave të bukurisë dhe modës në rajon, e cila dita-ditës arrin të inspirojë nëpërmjet imazhit dhe prezencës së saj.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco