Lajmi i fundit

LIVE/ Kuvendi në seancë plenare, diskutohet rezoluta anti-korrupsion

Liami-Romeos: Ke syrin më të madh se trurin!

Liami-Romeos: Ke syrin më të madh se trurin!

16:26, 12/04/2024
A+ Aa A-

Romeo dhe Liami kanë debatuar pasditen e sotme në oborr.

‘Përplasjet’ mes tyre janë të shpeshta që prej natës së ‘Prime-t’ të kaluar, ku produksioni nxorri ‘sheshit’ skemën që Liami kishte bërë ndaj Heidit.

Liami u mundua të sqarohej me çiftin, por ata nuk pranuan dhe që prej asaj nate, siç duket Romeo e ka ‘halë në sy’ Liamin.

Pjesë nga biseda:

Romeo: Ty çfarë të kam bërë?

Liam: Ju vetëm flisni. Unë s’kam bërë gjë fare. Ti hedh fjalë në ajër. Të ka thënë vëllai ty që e ka emrin struc ai që e ka syrin më të madh se trurin? Edhe ti e njëjta gjë je. E njëjta gjë je. Ke syrin më të madh se trurin.

Romeo: Sa gjynah që je o plak! Dhe ti vetë e di që je shumë gjynah.

Liam: Po të vë në pah disa gjëra…

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco