Drejt ndarjes? Ç’po ndodh me martesën e Justin dhe Hailey Bieber?

Drejt ndarjes? Ç’po ndodh me martesën e Justin dhe Hailey Bieber?

11:25, 10/04/2024
A+ Aa A-

Që prej ditësh po përflitet për një divorc mes çiftit Hailey Biber dhe Justin Biber, të cilët janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit.

Një burim për revitën ‘People’ ka thënë se dyshja po ja del mirë duke ‘hedhur’ poshtë çdo dyshim dhe aludim për to, të cilët janë të martuar që prej vitit 2018.

 

“Nuk ka asnjë divorc dhe asnjë të vërtetë për këtë” – shtoi burimi – “Ata janë shumë, shumë të lumtur”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco