Bora Zemani thotë se kjo aktore e njohur i ka kopjuar veshjen!

Bora Zemani thotë se kjo aktore e njohur i ka kopjuar veshjen!

09:58, 10/04/2024
A+ Aa A-

Valdrin Sahiti ishte i ftuar në emisionin më të ri të Bora Zemanit “Cherry On Top” .

Aty, stilisti i njohur foli rreth fillimeve të karrierës së tij dhe për shumë bashkëpunime me divat shqiptare dhe botërore. Bora u ndal pak edhe tek fustani i aktores Halle Bailey në premierën e filmit “The Little Mermaid” , i cili ishte një krijim i Valdrinit ama i parë diku më parë.

Kjo pasi moderatorja ka veshur më parë një fustan të tillë nga Valdrini dhe është shprehur se aktorja e ka kopjuar prej saj pasi ajo e ka veshur e para.

Pjese nga biseda:

Bora: E kam veshur unë e para fustanin metalik të aktores te “Sirena e vogël”, Halle Bailey më vjen keq po e kam veshur unë e para

Valdrini: Fustani i saj ka ardhur pas këtij të parit

Bora: E di që ka pasur shumë kërkesa si fustan. Unë dua ta kthej te vetja, kjo ka parë foton time dhe ka thënë unë dua një fustan si ky më falni, po pranojeni pak realitetin.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco