Do të linte garën nëse Ilnisa largohej, Meritoni: Kur e premtova?

Do të linte garën nëse Ilnisa largohej, Meritoni: Kur e premtova?

09:42, 10/04/2024
A+ Aa A-

Disa ditë më parë, Meritoni qe shprehur se do ta linte Big Brother nëse Ilnisa, partnerja e tij, do të largohej prej garës. Por edhe pse gazetarja u eliminua, Meritoni nuk e la garën përgjysmë dhe këtë ‘betim’ të tijin e ka rikujtuar Juli mbrëmjen e djeshme.

Image

Meritoni është shprehur se nuk e mban mend diçka të tillë dhe se ai po vazhon lojën për kauzën e djalit dhe për Ilnisën.

Image

‘Nuk e di kur premtova që do dal për hir të dashurisë. Unë jam duke vazhduar kauzën e djalit dhe për Ilnisën!’- ka thënë ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco