Jetmiri ‘i penduar’ për Heidin: S’do e bëja kurrë me nusen e askujt!

Jetmiri ‘i penduar’ për Heidin: S’do e bëja kurrë me nusen e askujt!

09:13, 10/04/2024
A+ Aa A-

Pak ditë më parë Liami e ka quajtur ‘Heidin’ modele teksa la të nënkuptohej diçka që Heidin e preku shumë.

Më vonë ai bëri një ‘pakt’ me Jetmirin, duke u hequr sikur po flirtonte me Heidin, dhe Jetmiri të ‘hapte’ fjalë nëpër shtëpi sikur dyshja po ngacmohej.

Edhe pse Jetmiri e dha një sqarim në dhomën e rrëfimit ku u shpreh se nuk e kishte me qëllim të keq, ai përsëri e ka diskutuar dhe me Meritonin pas ‘Prime-t’ teksa është shprehur se atë gjë nuk do e bënte me nusen e askujt, sepse ka nuse vetë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco