Lajmi i fundit

LIVE/ Kuvendi në seancë plenare, diskutohet rezoluta anti-korrupsion

I bastisën pronat në Los Angeles, Diddy fotografohet i tensionuar në Miami

I bastisën pronat në Los Angeles, Diddy fotografohet i tensionuar në Miami

11:53, 09/04/2024
A+ Aa A-

Reperi amerikan Sean Diddy është fotografuar nga paparacët në ambientet e shtëpisë së tij në Miami, pak ditë pas autoritetet i bastisën pronat në Los Angeles.

Didyy akuzohet për trafikim seksual dhe skandali po bën xhiron e rrjetit.

Tashmë reperi do të jetë kludo në “lupën” e paparacëve në çdo lëvizje të tij. Në pamjet e fundit që po qarkullojnë në rrjet reperi shfaqet duke tymosur cigare dhe paksa i tensionuar ndërsa në një moment kupton që është duke u fotografuar.

Këto pamje janë të parat, pasi policia federale bastisi vilat e tij luksoze në Los Angeles pak javë më parë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco