Lajmi i fundit

LIVE/ Kuvendi në seancë plenare, diskutohet rezoluta anti-korrupsion

Biseda epike me gjyshen e Kiarës, mos vallë Luizi mbështet Meritonin në BB?

Biseda epike me gjyshen e Kiarës, mos vallë Luizi mbështet Meritonin në BB?

11:24, 09/04/2024
A+ Aa A-

Leta, gjyshja e Kiarës, së fundmi është bërë tepër e njohur për publikun shqiptar, sidomos tani që e kemi parë herë pas here të postohet me video komike dhe jo vetëm prej Luizit.

Një video po qarkullon kudo teksa Luizi bashkëbisedon me Letën për ‘ndarjen’ e Meritonit dhe Ilnisës, ku kjo e fundit u eliminua prej garës në ‘Prime-n’ e shkuar.

 

Siç e kemi vënë re, Luizi nuk ka bërë asnjëherë asnjë reagim lidhur me ndonjë prej banorëve të formatit ‘BBV3’, madje dhe kur ishte i ftuar natën e një ‘Prime’ nuk la të nënkuptohej se ‘pëlqente’ lojën e ndonjë prej konkurrentëve.

 


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco