Lajmi i fundit

LIVE/ Kuvendi në seancë plenare, diskutohet rezoluta anti-korrupsion

Vëllai i Ilnisës, kundërpërgjigje 'rrufe' Ema Andreas!

Vëllai i Ilnisës, kundërpërgjigje 'rrufe' Ema Andreas!

09:43, 09/04/2024
A+ Aa A-

Pas aludimeve se Ilnisa ka kryer marrëdhënie intime me Meritonin brenda shtepise se Big Brother, reagoi aktorja e njohur Ema Andrea, duke e thumbuar keq gazetaren.

Sipas Emes, kodi penal thotë se kush kryen marrëdhënie seksuale në vende publike duhet të dënohet me gjobë ose një vit burg.

Image

Menjëherë kësaj deklarate i është kundërpërgjigjur vëllai i Ilnisës, Kevi i cili poston nenin e Shpifjes dhe shkruan në Insta Story: "Megé aktoreve po i’u duket vetja juriste keto kohe, ta lexojne mire kodin penal se nuk eshte skenar per te dubluar shtrigat e personazheve vizatimore".

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco