Lajmi i fundit

LIVE/ Kuvendi në seancë plenare, diskutohet rezoluta anti-korrupsion

‘Mblidhi bebat teta’/ Meritoni ironizon Eglën për Romeon dhe Heidin

‘Mblidhi bebat teta’/ Meritoni ironizon Eglën për Romeon dhe Heidin

09:13, 09/04/2024
A+ Aa A-

Që prej rikthimit në shtëpi të dy banorëve të cilët u skualifikuan pak ditë më parë, ata nuk kanë gjetur qetësi me njëri-tjetrin.

Bëhet fjalë për Eglën dhe Meritonin, ku ky i fundit ka patur debate të ashpra dhe ‘përplasje’ me pjesën më të madhe të shtëpisë dhe jo vetëm me Eglën. 

Orët e para të mëngjesit, teksa qëndronin në oborr së bashku me Romeon dhe Heidin, Meritoni ka ironizuar Eglën duke ‘e këshilluar’ të mbledhi bebat dhe duke e quajtur përsëri ‘Teta Eglantina’.

"Mbaroni orët e mësimit, mblidhi nxënësit, mblidhi bebat teta mësuese, teta Eglantina.”- është shprehur Meritoni.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco