Lajmi i fundit

LIVE/ Kuvendi në seancë plenare, diskutohet rezoluta anti-korrupsion

Elgit Doda: Burrë ai që u kap nga policia në ‘BB’ apo ai që përndjek gratë?

Elgit Doda: Burrë ai që u kap nga policia në ‘BB’ apo ai që përndjek gratë?

09:10, 09/04/2024
A+ Aa A-

Për ditë me rradhë janë parë pamje të dyshes Meriton-Romeo duke u përfshirë në debate të ashpra me njëri-tjetrin. 

Debatet e tyre kanë agravuar ku kanë kaluar në tone të lartë të zërit, ofendime dhe deri në përmendje të familjes.

Orët e para të mëngjesit të sotëm Romeo është ’përplasur’ me Meritonin dhe pas tij me Liamin teksa ky i fundit është shprehur: Ti s’e di çfarë është burrëria!

Pas kësaj ka ardhur një reagim nga miku i Romeos, Elgit Doda, i cili nëpërmjet një postimi në Instastory i ka dalë në mbrojtje banorit teksa ‘sulmon’ Meritonin dhe Liamin në të njëjtën kohë: 

“E kush ka ngel me tregu burrërinë, njëri që u kap nga policia për mashtrim në mes të emisionit e tjetri që përndjek gratë. E që të dy i ngacmojnë tjetrit vajzën që ka në krahë, vetëm për ta nxjerr nga vetja. Hajde burrëri hajde”- ka thënë Elgiti. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco