VIDEO/ Erika godet ashpër me shuplakë Buçin, konkurrenti acarohet dhe e kap nga fyti

VIDEO/ Erika godet ashpër me shuplakë Buçin, konkurrenti acarohet dhe e kap nga fyti

21:48, 02/04/2024
A+ Aa A-

Në puntatën e sotme të "Përputhen" situata mes Endit dhe Erikës ka agravuar në prekje fizike, pasi kjo e fundit e ka goditur me shuplakë. Endi kishte realizuar një takim “hot” me Klaudian dhe për Erikën kjo ishte e pa pranueshme.

Fakti që emri i saj ishte përmendur në takimin Buçi- Klaudia, e irritoi, duke mos e menduar dy herë shuplakën që i dha në faqe.

“Ske të drejtë ta përmendësh emrin tim”, u shpreh Erika.
“A je në vete me këtë që bëre?”, i kundërpërgjigjet Endi duke i shtrënguar krahun.

Erika, është vënë re se ka një pëlqim të madh kundrejt Buçit, madje sa në deklaratat e saj e ka ndaluar të dalë me vajza të tjera.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco