Ish-partneri i Adriana Matoshit i jep fund beqarisë

Ish-partneri i Adriana Matoshit i jep fund beqarisë

18:12, 02/04/2024
A+ Aa A-

Futbollisti afrikano-belg, Keith Groeneveld, ka qenë për një kohë të gjatë në qendër të vëmendjes në mediat shqiptare për shkak të lidhjes me aktoren dhe deputeten e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi.

Dyshja i dha fund marrëdhënies rreth dy vjet më parë. Lidhja zgjati një vit dhe shoqërohej nga komente të shumta për shkak të diferencës prej 20 vitesh në moshë.

Por Keith duket se e ka gjetur dashurinë e re.

Në një postim në rrjetet sociale, ai ka zbuluar se i ka propozuar partneres së tij të re. “Ajo tha po”, shkroi Keith në postim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco