‘Zhulse, Injorante, Debile’/ Sara shpjegon sherrin me Françeskën: E bëra që të...

‘Zhulse, Injorante, Debile’/ Sara shpjegon sherrin me Françeskën: E bëra që të...

22:18, 03/03/2024
A+ Aa A-

Këtë mbrëmje situata mes vajzave në “BBV Albania” ka degraduar deri në përplasje fizike.

Sara është përpjekur të futet në tualet me Françeskën ndërsa kjo e fundit nuk e ka lejuar dhe kur ka dalë e ka shtyrë me forcë duke e ofenduar me etiketime të tilla si: Injorante, debile.

U desh ndërhyrja e banorëve të tjerë që situata mes vajzave të mos i kalonte caqet sërish.

Sara u ka treguar banorëve se ajo donte të hynte në tualet me të duke e ditur që nuk lejohet dhe ky veprim do i dërgonte automatikisht në nominim, me qëllim që ta nxirrte nga shtëpia.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco