Miley Cyrus ka një surprizë për fansat e saj

Miley Cyrus ka një surprizë për fansat e saj

10:51, 29/02/2024
A+ Aa A-

Artistja me famë botërore Miley Cyrus ka surprizuar fansat e saj në postimin e saj të fundit. Ylli i popit do të publikojë bashkëpunimin me këngëtarin e njohur Pharrell Williams.

Pharrell është i njohur për hitet e tij si “Happy” dhe “Blurred Lines” dhe bashkë me ikonën muzikore Miley Cyrus padyshim që do krijojnë diçka te vecantë.

Fansat po presin me padurim publikimin e këtij bashkëpunimi.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco