Një vit më parë u bënë prindër, merr fund martesa e Eros dhe Ajsel Grezdës?

Një vit më parë u bënë prindër, merr fund martesa e Eros dhe Ajsel Grezdës?

10:01, 29/02/2024
A+ Aa A-

Në qershor të vitit 2023 futbollisti Eros Grezda dhe Ajsel Abazi, janë bërë për herë të parë prindër të një djali që e kanë quajtur Kian. Por mesa duket tani marrëdhënia e dyshes nuk po ecën mirë.

Image

Sipas detajeve në Instagram, dyshja nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në adresat e tyre dhe kanë fshirë fotot e përbashkëta, gjë që tregon se mund të jenë ndarë.

Ata u martuan në fshehtësi në janar të vitit 2023. Duke përdorur mbiemrin e njëjtë në Instagram, çifti treguan kështu se janë kurorëzuar me njëri-tjetrin prapa kamerave dhe syrit të publikut.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco