Taylor Swift akuzohet se ka kryer 'rituale satanike' në koncertet e saj!

Taylor Swift akuzohet se ka kryer 'rituale satanike' në koncertet e saj!

09:25, 29/02/2024
A+ Aa A-

Shane Lynch, ish-këngëtari i grupit muzikor Boyzone, ka akuzuar Taylor Swift për kryerjen e ritualeve satanike në koncertet e saj. Këngëtari iu kthye krishterimit në fillim të këtij shekulli dhe në një intervistë të fundit për gazetën “Sunday World” (The Sunday World), ai ka sulmuar yllin e popit.

Image

I shiti shtëpinë Kanye West; Shqiptari zbulon shumën marramendëse!

“Kur shikon shumë muzikantë, shumë nga performancat e tyre janë rituale satanike para 20 000 njerëzve, pa e kuptuar apo njohur”, tha Lynch.

“Taylor Swift, një nga artistet më të mëdha në botë, nëse shikoni disa nga koncertet e saj, ajo bën dy, tre rituale të ndryshme demonike me pentagramë në tokë dhe të gjitha llojet e gjërave të tjera në skenë".

Image

Satanizmin, për shembull, Lynch e dallon në veshjen e kapuçëve dhe përdorimin e efekteve të zjarrit. "Por për shumë njerëz është thjesht art dhe kështu po e shohin njerëzit, për fat të keq".

Kujtojmë që Taylor Swift është në kulmin e saj, me suksesin e turneut të saj “Eras Tour” dhe albumet që janë në krye të top listave botërore.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco