U tha se e thumboi Arbana Osmanin për Big Brother, reagon Deamishel

U tha se e thumboi Arbana Osmanin për Big Brother, reagon Deamishel

09:11, 29/02/2024
A+ Aa A-

Dea Mishel bëri një postim gjatë spektaklit të kaluar të Big Brother VIP Albania 3.

Image

“Unë e ndjek Big-un sivjet për Ledionin. Po e ndiqni big-un? Për kë? Për Ledionin”, ka shkruar ajo në InstaStory.

Image

Kjo duket të jetë marrë si thumb në drejtim të Arbana Osmanit, e cila e ka moderuar këtë program për vite me radhë.

“Fjalët e mia dje janë nxjerrë jashtë kontekstit. Nuk kam dashur të thumboj askënd, përkundrazi e respektoj punën e të gjithëve”, u shpreh ajo.

Image

Biondja tutje shtoi: “Komplimentet duhet të jenë të pakursyera për të gjithë kur i meritojmë, siç kanë qenë dhe vjet për Arbanën nga ana ime. Na krijoni ca siklete nga asgjëja”.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco