Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në 'BBV', lë shtëpinë për pak orë

Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në 'BBV', lë shtëpinë për pak orë

09:06, 29/02/2024
A+ Aa A-

Banorët e Big Brother VIP Albania 3 po vazhdojnë të përballen me sfida të ndryshme. Ata së fundmi janë ndarë në grupe dhe kanë qenë të përfshirë në një sfidë kërcimi.

Konkurrenti Fation Kuqari u tha se është lënduar gjatë lojës dhe për këtë ka lënë shtëpinë për pak orë.

Image

“Banorë pas incidentit të ndodhur, Fationi është larguar për pak nga shtëpia për të marrë shërbimin e nevojshëm mjekësor. Big Brother ju informon që është mirë dhe se do të rikthehet shumë shpejt në shtëpi”, thuhet në zarfin e lexuar nga Ilnisa Agolli.

I njëjti u pa më vonë me banorët e tjerë, ku shihej të ishte lënduar në pjesën e syrit.

Image

Të martën nga Big Brother u largua Gazmend Ujkashi dhe për të shtunën janë në nominim gjithsej shtatë.

Pritet të shihet se çfarë do të ndodhë gjatë këtyre ditëve

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco