Këngëtarja e fiksuar me Justin Bieber: ‘Ai më kujton një lezbike seksi’

Këngëtarja e fiksuar me Justin Bieber: ‘Ai më kujton një lezbike seksi’

09:03, 29/02/2024
A+ Aa A-

Këngëtarja e “Snow Angels” është shfaqur në kopertinën e numrit të fundit të revistës “The Hollywood Reporter”. Ajo shprehu në intervistë se është fanse e zjarrtë e këngëtarit Justin Bieber. Për superyllin e popit, ajo shpjegoi se si ai pa dashje ndihmoi për të nisur karrierën e saj muzikore.

“Unë isha e fiksuar pas tij,” kujtoi ylli i Mean Girls për Bieber. “Ai ishte i vetmi djalë i famshëm, pak a shumë, të cilin kam dashur ndonjëherë”.

Rapp shtoi: “Ai më kujton një lezbike vërtet seksi”.

Këngëtarja ka shpjeguar edhe për THR se çfarë i duket asaj kaq tërheqëse tek ai.

“Mënyra si ai ecën dhe lëviz në skenë dhe gjithmonë ka këtë sjellje që është e ftohtë, këndon me prapanicën e tij, vishet shumë bukur,” përshkroi Rapp.

Edhe pse aktorja e filmit “Sex Lives of College Girls” tha se ajo është “ende” e “fiksuar” pas artistit “Yummy” sot, ajo gjithashtu tregoi se si ka evoluar dashuria e saj për Justin. Ajo rrëfeu: “E kuptova, ndërsa po rritesha, dhe thoja, “Oh, mendoj se thjesht dua të jem ai”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco