‘Ndjesi e çuditshme’/ Rike thërret Fationin nëpër shtëpi: Më mungon

‘Ndjesi e çuditshme’/ Rike thërret Fationin nëpër shtëpi: Më mungon

22:52, 28/02/2024
A+ Aa A-

Gjatë realizimit të provës, Fationit i ka ndodhur një incident që e ka detyruar të largohet përkohësisht nga shtëpia më e famshme e “BBV”. Një nga banoret ja ka ndjerë mungesën në vetëm pak minuta pasi përmes zarfit të bardhë u njoftua se ai po merr trajtim mjekësor. Po flasim për Riken e cila teksa ndodhej në “living” me Erjolën, ka përmendur emrin e tij dhe shprehu se kishte ndjesinë sikur i mungonte.

“S’e dija që do më mungonte Fationi. Ndjesi e çuditshme”, ka thënë ajo, teksa Erjola e pa me habi dhe jo pa shkak.

Vajzat kanë diskutuar disa ditë më parë se Fationi mund të ketë një pëlqim për Riken, kjo vënë re edhe nga mënyra sesi ai i është drejtuar banores teksa debatonin ku në një moment i ka thënë se është ndjerë i lënduar prej saj.

Biseda e plotë në videon më poshtë:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco