Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

22:29, 28/02/2024
A+ Aa A-

Lumbardh Salihu u shpall fitues i edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova.

Ai mori vëmendje të madhe gjatë kohës brenda për lojën dhe për qasjen me konkurrentët e tjerë.

I njëjti në formatin e famshëm televiziv ka gjetur edhe dashurinë pasi nisi një lidhje me bukuroshen nga Prizreni, Kader Kicaj.

Image

Ata janë parë bashkë vazhdimisht edhe pas përfundimit të spektaklit, duke shijuar romancën e tyre edhe pa kamera.

Çifti pas daljes shijoi edhe një pushim në Shqipëri, ku vizituan disa nga vendet.

Sido që të jetë, ai ka ndarë një postim në InstaStory me Kaderin, me anë të cilit tregon se po i mungon.

“Më mungon”, ka qenë përshkrimi – që siç shihet këto ditë po qëndrojnë larg njëri-tjetrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco