Emrat e dy personazheve që përfliten se do të jenë banorët e rinj të BBV3

Emrat e dy personazheve që përfliten se do të jenë banorët e rinj të BBV3

22:20, 28/02/2024
A+ Aa A-

Lajmi më i përfolur i ditës së sotme ka qenë ai i hyrjes së dy banorëve të rinj në BBV3, gjatë mbrëmjes së kësaj të shtune. Në rrjet ka pasur shumë aludime mbi emrat e mundshëm që mund t’i bashkohen spektaklit.

Burime për Kryefjala.com thonë se emrat që po flitet se do të bëhen banorë të BB VIP janë pikërisht dy ish banorë nga edicionet e kaluara. Ata janë Jetmir Salaj dhe Liam Mandiaro.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco