Lajmi i fundit

Endrit Braimllari jep dorëheqjen si nënkryetar i Partisë së Lirisë

'A bëhet burri xheloz për shoqet e partneres?', Ledjona thumbon Romeon

'A bëhet burri xheloz për shoqet e partneres?', Ledjona thumbon Romeon

21:53, 28/02/2024
A+ Aa A-

Në debatin e Prime-it të djeshëm Romeo tha se Françeska ka ardhur në program për të ndarë çiftet. Ai pretendon se ajo është afruar me Heidin vetëm për prishur marrëdhënien mes tyre dhe në fakt shoqe të vërtetë ka vetëm Ledjonën.

Kjo ka shkaktuar debate edhe ditën e sotme mes Romeos dhe Ledjonës, ku kjo e fundit i thotë se ai rri kontrollon edhe shoqet e Heidit.

Ledjona: O zotëri ke thënë në Prime dje, Françeska rrinte me Ledjonën dhe ndryshoi dhe krevatin. A e mban mend çfarë thua? A mund të bëhet një burrë xheloz për shoqet e partneres?

Romeo: Kur u bëra xheloz? Si u bëra xheloz?

Ledjona: Ti sheh me kë rrinë shoqet e partneres.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco