Nga Margot Robbie, Cilian Murphy e Robert Downey Jr, ja kush u vesh më bukur në Producers Guild Awards 2024

Nga Margot Robbie, Cilian Murphy e Robert Downey Jr, ja kush u vesh më bukur në Producers Guild Awards 2024

19:28, 26/02/2024
A+ Aa A-

Ishte një fundjavë shumë e ngarkuar për ata aktorë që morën pjesë në kompeticionet e çmimeve SAG Awards, Independent Spirit Awards dhe Producers Guild Awards. Çmimet SAG kishin të bënin me magjepsjen tradicionale të tapetit të kuq.

Ngjarja feston më të mirët në film dhe TV, dhe këtë vit nderoi Oppenheimer, Succession dhe The Bear. Tërhoqi emra të tillë si Margot Robbie, America Ferrera dhe Tracee Ellis Ross, të cilët të gjithë sollën shumë shkëlqim në tapetin e kuq. Më poshtë, mund të shihni aktorët e veshur më mirë nga Çmimet e Guild Producers 2024.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco