Transformimi i flokëve të Angelina Jolie do ju frymëzojë të lyeni flokët

Transformimi i flokëve të Angelina Jolie do ju frymëzojë të lyeni flokët

11:52, 26/02/2024
A+ Aa A-

Angelina Jolie po i ngjan akoma më shumë Princeshës Aurora dhe më pak Maleficent këto ditë.

Fituesja e Oscar-it u shfaq me flokë bjonde të hapura, më pak se një vit pasi ajo filloi të shtonte disa 'highlighting' në flokët e saj. 

Image

Ndërsa aktorja filloi t'i lyejë flokët e saj më të lehta vetëm në mesin e vitit 2023, ajo ka vendosur paruke bionde në filma si Eternals, By the Sea, Salt, Gone in Sixty Seconds dhe Girl, Interrupted, të cilat i dhanë asaj Oscarin e parë.

Në jetën e saj personale, stili i Jolie ka evoluar gjithashtu, aq sa ajo lançoi linjën e saj të veshjeve Atelier Jolie majin e kaluar.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco