New YorK: Zendaya magjeps me një fustan të bardhë në premierën e 'Dune 2'

New YorK: Zendaya magjeps me një fustan të bardhë në premierën e 'Dune 2'

10:43, 26/02/2024
A+ Aa A-

Zendaya dukej ylli magjepsës i filmit, ndërsa merrte pjesë në premierën e “Dune: Part Two” në New York të dielën.

Ylli i “Euphoria”, 27 vjeç, tërhoqi vëmendjen me një fustan të bardhë mahnitës me një prerje unike që i jepte një vështrim kërthizës së saj.

Image

Aktorja, e cila kohët e fundit pranoi se është ‘e çuditshme’ të puthësh yllin dhe mikun e saj Timothee Chalamet, 28 vjeç, në film, shpërtheu bukuri në fustanin e modës të stolisur me zbukurime ari rreth skajit, shkruan DailyMail.

Image

Ajo lejoi që bukuria e saj natyrale të vinte në qendër të skenës, duke zgjedhur grimin minimal dhe duke lëshuar flokët e saj brune të gjata, teksa i kalonin mbi supe.

Zendaya udhëhoqi një grup yjesh në ngjarjen e tapetit të kuq, ndërsa asaj iu bashkuan Timothee, Florence Pugh, Anya Taylor-Joy, Sofia Carson dhe Austin Butler dhe më shumë.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco