Romeo Beckham dhe Mia Regan ndahen pas 5 vitesh lidhje

Romeo Beckham dhe Mia Regan ndahen pas 5 vitesh lidhje

08:58, 26/02/2024
A+ Aa A-

Romeo Beckham dhe e dashura e tij, modelja Mia Regan, janë ndarë pas më shumë se katër vitesh së bashku. Çifti, i cili ka qenë së bashku që kur ishin 16 vjeç, e përshkroi ndarjen si miqësore në deklaratat e përbashkëta me ndjekësit e tyre në Instagram.

Beckham, djali i dytë i David dhe Victoria Beckham, konfirmoi më 25 shkurt se çifti kishin “ndarë rrugët pas 5 vitesh dashuri”.

“Ne kemi ende shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin, dhe ende mbajmë një miqësi të fortë, gjithmonë ”, shkroi Beckham, 21 vjeç, në lidhje me një foto të të dyve së bashku.

Image

Regan, gjithashtu ndau një fotografi të bukur të çiftit të mëparshëm, duke e quajtur Beckham, “Ro”.

“Ne nuk jemi së bashku romantikisht por ne ndajmë shumë dhe shumë dashuri për njëri-tjetrin… Pas 5 vjetësh u miqësuam me njëri-tjetrin,” shkroi ajo.

Regan është një model i përfaqësuar nga Storm Management. Ajo ka qenë në fushata për H&M, Loewe, Prada dhe marka të tjera. Ajo gjithashtu krijoi një koleksion kapsule denimi në bashkëpunim me linjën e modës së Victoria Beckham.

Regan dhe Romeo Beckham festuan katër vjetorin e tyre në maj 2023.

Çifti bëri daljen e tyre të parë publike së bashku si adoleshentë në vitin 2021 për një dalje të përbashkët në Wimbledon. Ata bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq disa muaj më vonë në Fashion Awards në Londër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco