'Kujdes, mos e afro'/ Ledjona këshillon Heidin për banorin e ri

'Kujdes, mos e afro'/ Ledjona këshillon Heidin për banorin e ri

12:27, 25/02/2024
A+ Aa A-

Hyrja e tre banorëve të rinj pritet të sjellë dinamika të reja në shtëpinë e “Big Brother Vip”. Që në natën e parë të qëndrimit në shtëpi ata kanë krijuar përshtypje tek banorët të cilët kanë nisur edhe t’i komentojnë.

Teksa po qëndronin në oborr, Ledjona këshillon Heidin që të ketë kujdes me Silvin pasi në përshtypjen e saj të parë ai duket provokues dhe tendencioz. Në të njëjtin mendim ishte dhe Heidi e cila ndër të tjera shprehu simpati për banoren e re, Sara Karajin.

b

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco