'Mos guxo ta thuash për mua atë…'/Plas sherri mes Arbrit dhe Albit në studio: Edhe zonja jote të tha

'Mos guxo ta thuash për mua atë…'/Plas sherri mes Arbrit dhe Albit në studio: Edhe zonja jote të tha

00:17, 25/02/2024
A+ Aa A-

Albi ishte ileminiari i natës së sotme në BBV3. Por sapo ai mbërriti në studio Arbri i tha që “më mirë që dole, sepse ti vetëm flije dhe haje”.

Ky koment e irritoi tepër Albin, i cili me tonë të acaruar zëri iu përgjigj ‘Mos guxo të flasësh ashtu për mua. Sepse të flasësh nga kolltuku i opinonisit është e lehtë, por jo të gjykosh në atë mënyrë ti”.

Arbri: Të vërtetën po them, erdhi ta tha edhe zonja jote.

Ky debat ka vazhduar për disa minuta derisa është dashur ndërhyrja e Ledionit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco