Lajmi i fundit

LIVE/ Qytetarët tubim në mbështetje të liderit të opozitës, Sali Berisha

Një natë plot me të papritura, sonte një televotim i dytë Big Brother VIP

Një natë plot me të papritura, sonte një televotim i dytë Big Brother VIP

00:03, 25/02/2024
A+ Aa A-

Një natë plot me të papritura do të jetë mbrëmja e stome në prime-n e Big Brother VIP.

Moderatori Ledion Liço njoftoi në nisje të mbrëmjes se do të diskutohen debatet dhe problemet mes banorëve dhe se një televotim i dytë do të ndodhë sonte.

Pas larfimit të Albi Nakos, cili do të jetë perdonazhi tjetër që do të heqë dorë nga çmimi i madh?

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco