Debati me Gazin/ Julian Deda: Nëse atij i kishte mbetur qejfi, të vinte të fliste me mua në fillim jo me te tjerët

Debati me Gazin/ Julian Deda: Nëse atij i kishte mbetur qejfi, të vinte të fliste me mua në fillim jo me te tjerët

23:00, 24/02/2024
A+ Aa A-

Së fundmi dyshja Juli-Gazi janë parë të përfshihen në debate të ashpra me njëri-tjetrin, duke prishur kështu marrëdhënien e ngushtë që kishin krijuar që prej fillimit të këtij formati. 

Në ‘Prime-n’ e sotëm është sqaruar disi debati i tyre që ka nisur prej ditëshPjesë nga biseda:

Gazi: Unë në një shoqëri nuk mendoj se vihen në diskutim kush është lart dhe poshtë.

Juli: Në qoftë se Gazit i ka ngelur hatri si shok nëse më ka konsideruar ndonjëherë, e bën këtë bisedë me shokun njëherë pastaj me të tjerët 

Ledion- Në momentin që s’e konsideron çne ju të dy u puqët kaq shumë dhe u bëtë si çift i martuar? 

Juli- E kisha qejf se kalonim mirë bashkë. Të kishim vënë pikat mbi ‘i’ bashkë pastaj me të tjerët.

Romeo: Unë e di që Gazi ndryshe thotë dhe ndryshe është. Thotë nuk mërzitem, është i pari që mërzitet. Gazi lëndohet më lehtë nga ktë gjithë ne prandaj them nuk i besoj çfarë thotë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco